Radyo Sultan Reklam Firmaları

Hakkımızda

             21. yılını kutlayan “Kilis Sultan Radyo” ilkeli, disiplinli ve titiz yayıncıları ile kendini geliştirmeye ve büyümeye devam ediyor. Yeni yönetimi ve kaliteli yayıncı kadrosuyla uzun yıllar değerli Kilis halkımıza hizmet sunmayı hedefliyoruz.

             Bu noktada bizi yalnız bırakmayan dinleyenlerimize ve her zaman yanımızda oldukları için şükran duyduğumuz esnaf arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz.

            Şimdi gelelim asıl konuya;

            Her ne kadar radyoculuk dışarıdan bakıldığında eşe, dosta, akrabaya veya sevgiliye şarkı armağan etmekten ibaret sayılsa da bu durumun böyle olmadığını, aslında yayıncılığın büyük bir heyecan, büyük bir titizlik ve büyük bir itina istediğini; sadece yetenekli insanların yapabileceği bir meslek olduğunu savunuyoruz.

            Radyomuzun yayın akışı; Her kesime hitap eden ve kulağa hoş gelen bütün müzik çeşitleri, özellikle de fantezi-arabesk, Türkçe Pop, Türk Halk ve Türk Sanat müziklerinden oluşuyor. Radyomuzun sadece bir müzik kutusu olmadığını, aksine insanlara yeni ve faydalı şeyler katmaya çalışıyoruz ve bu noktada Türkçeyi iyi kullanan, dinleyicisiyle doğru ve etkin iletişim kurmaya özen gösteren yayıncı arkadaşları tercih ediyoruz.

        Kilis’in tek radyo kanalı olarak değerli dinleyenlerimize en iyiyi sunmayı amaçlıyoruz.

                      KİLİS SULTAN RADYO YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ

                           Yönetim Kurulu Başkanı: MEHMET YALNIZ

 

E-Mail :sultanradyo@hotmail.com

İrtibat Telefonları: 0348 813 97 90 – 0539 320 97 90 – 0544 442 42 43

Adres: Vakıflar İş Merkezi Vakıflar Bankası Üzeri Kat:3 No:402

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir